Používatelia Microsoft Internet Explorera :
Použite prosím kvalitný prehliadač Firefox alebo GoogleChrome !

Duchovná cesta a transformácia

Milan Rusko 13 Január 2013 PDF Tlačiť E-mail

Ahojte, ste srdečne vítaní na ďalšom stretnutí
na tému Duchovná cesta a transformácia
v pondelok 14.1.2013 od 17:00 v Čajovničke v Hornej ulici v BB

21. decembra neprebehla transformácia do piatej dimenzie tak, ako niektorí z nás očakávali. Možno zlyhala medzigalaktická komunikácia, možno sa vyskytla neočakávaná čierna diera v súhvezdí Plejád, ktorá všetku energiu pohltila? Alebo to celé bolo jedno klamstvo, ktoré nás malo naučiť neveriť všetkému, čo ľudia hovoria?

Čo je to transformácia, teda premena? Kto môže byť premenený? A odkiaľ sa vzala tá lož o prechode do 5D?

Naznačím, čo viem o tom ja, ktorý hľadá pravdu nie prvý rok. Nie preto, aby ste mi verili alebo ma odmietali, ale preto, aby sme o tom hovorili a aby každý hľadal pravdu sám v sebe, kdesi v hĺbke svojej duše, kde sú ukryté poklady väčšie, než si vieme predstaviť. Prečo by v nás mali byť ukryté nejaké poklady? Pretože duchovná cesta je o tom, že verím v duchovnú podstatu vesmíru, to jest, že to, čo mám najbližšie, moje vlastné bytie, moje úprimné JA SOM, je omnoho bližšie podstate vesmíru, než to, čo je odo mňa ďalej, čo vnímam a pozorujem mimo seba a nazývam to hmotou. Duchovná cesta je o tom, že pohnem s tým JA SOM, že mu porozumiem, očistím ho a že nájdem v ňom nielen svoje šťastie, ale aj spojivo s ostatnými ľuďmi, lebo všetci sme vyrašili zo spoločného koreňa a v tom koreni sme všetci bratia a sestry.

To, kde žijeme, to je 4D - trojrozmerný priestor plus jednorozmerný čas. Duchovná transformácia je vstup do 0D (nultá dimenzia). To je zvláštne "miesto", kde nie je ani priestor, ani čas a práve preto, že tam nie je čas, je to večné a nemenné TERAZ a TU, nepodliehajúce rozpadu ani skaze.

Prečo by malo existovať niečo, čo nepodlieha premene? Vedci hľadajú podstatu hmoty a veria, že raz objavia nejaký prazáklad, z ktorého všetka hmota pochádza, čo je obsiahnuté v každej hmote, bez premeny. Kedysi si mysleli, že tou nemennou podstatou sú atómy, dnes snáď veria, že sú to kvarky alebo superstruny. Ale mýlia sa, zabudli, že vesmír je utkaný z rovnakej látky, z akej sú utkané naše sny. A čo je vo sne nepremenné? Práve to JA SOM. Ale nie to snové ja, ktoré sa bojí, ktoré uteká, ale to skutočné a pravé naše JA, ktoré sníva sen a s ktorým ani v tom sne častokrát nie sme spojení a zabúdame naň.

Ako vojsť do 0D? No len tak, že porozumieme svojmu pravému JA a že budeme na svet hľadieť jeho očami, nie očami nášho obmedzeného, ustráchaného a chtivého ja. Že sa oslobodíme z okov zložitých náuk a praktík a spočinieme v prostote čistého bytia. Človek musí prejaviť vôľu k premene (transformácii) a premena sa dostaví, ak sa hľadá úprimne, múdro a vytrvalo. Správu o tom podávajú v podstate všetky náboženstvá a filozofie sveta. Všetky boli pravdivé, až pokiaľ z toho najvnútornejšieho JA SOM ľudia neurobili modlu mimo seba, ktorej sa začali klaňať a ktorú nazvali Bohom. Vtedy prestali BYŤ Duchom a prejavovať jeho vlastnosti a začali sa Duchu pokrytecky klaňať ako falošnú náhradu za to, že ním nežijú.

5D je nezmysel, je to myšlienková pasca, ktorú na hľadačov pripravili nepriatelia duchovnej cesty, aby odviedli z cesty všetkých, ktorí nie sú dostatočne čistí, úprimní a prostí v srdci. Tí, ktorí vládnu svetu klamstvami, majú pre väčšinu pripravené ignorovanie duchovnej cesty v mainstreamových médiách. Pre tých však, ktorí im z tohto zovretia vykĺznu, číha zavádzanie všemožného druhu. Sito je husté a viacvrstvové, len máloktorým sa podarí prejsť. Akoby svetovládci v kostiach cítili, že ak sa ľudstvo duchovne prebudí, ich svetovláde je koniec. A robia všetko pre to, aby duchovnému prebudeniu zabránili. Ale keď príde jar, môžeš trávu kladivom do zeme zatĺkať, aj tak bude rásť...

Ďalšie možné témy:

Duchovná cesta a liberalizmus, o rozdiele medzi šťastím a slobodou
Duchovný pohľad na dejiny sveta
Falzifikácia duchovnej cesty vládnou mocou v súčasnosti
Duch, Daimonion alebo Anjel strážny - intuícia, ktorá k nám neprestajne prehovára
Ako rozoznať pravdu od domnienky a názor od náhľadu? Základy antimanipulácie.
Ako vyzerá spoločnosť postavená na zdravých duchovných základoch?

Milan
Komentárov (0)
Len registrovaní užívatelia môžu pridať komentár!