Používatelia Microsoft Internet Explorera :
Použite prosím kvalitný prehliadač Firefox alebo GoogleChrome !

O Škole života

Čo je Škola života?

Milan Rusko 19 Október 2012 PDF Tlačiť E-mail

VýhľadPre tých, ktorí ešte nepočuli, ale aj pre tých, ktorí si myslia, že už počuli, napíšem niečo nové. Mám pocit, že doba pokročila a tak je možno čas viac vyhraniť a vyostriť veci. Aj šíp prenikne materiálom len vďaka tomu, že je vyostrený, tupý šíp, ktorý berie všetko zoširoka, neprenikne ničím. Aj ja som bral doteraz hľadanie veľmi zoširoka, zaujímal ma každý človek, ktorý hľadá nejaké pozitívne východisko. Na takéto široké hľadanie mi teraz už nezvyšuje čas, no na vyhrotené hľadanie, ktoré má silu preniknúť "za oponu", na to si vždy čas nájdem.

 

Ako publikovať vlastný článok

PDF Tlačiť E-mail

Ak ešte nemáš vytvorené konto, najprv si ho vytvor v stĺpci "Prihlásenie" "Vytvorenie konta".

Potom Ti administrátor musí udeliť oprávnenie publikovať.

Pred publikovaním sa prihlás menom a heslom, potom v oddieli "Užívateľ" v prvom stlpci vyber "Pridať článok".

 

O týchto stránkach

PDF Tlačiť E-mail

Vitajte na stránkach Školy života - Hľadanie duchovnej cesty.

Stránky slúžia na vzájomnú informáciu a vzdialenú komunikáciu pre všetkých záujemcov o duchovnú cestu. Ak máš čo odovzdať, podeliť sa s čímkoľvek, čo sa týka duchovného rozvoja človeka a spoločnosti, cíť sa slobodný sem napísať. Tešíme sa na spoločné zdieľanie v oblasti osobného a všeľudského dobra.

 

O Škole života

PDF Tlačiť E-mail

Vitajte na stránkach Školy života - Hľadanie duchovnej cesty.

Škola života je pokus (môj a nás všetkých) o vytvorenie prostredia pre vzdelávanie v oblasti ducha a praktikovanie toho, čo zvykneme nazývať "duchovná cesta". Je to miesto, kde si môžu duchovne zameraní ľudia naživo zdieľať svoje skúsenosti, navzájom sa inšpirovať a podporovať v poznávaní a realizovaní ideálov Ducha. Stretnutia sa dejú naživo zoči-voči sebe a realite života, ale internetové stránky môžu napomôcť vzájomnej informovanosti a komunikácii na diaľku.